Paslaugos

·Prekyba pašarais, papildais, medikamentais ir kitais veterinariniais reikmenimis

Įmonė „Repulsus“ yra oficiali pažangių užsienio ir Lietuvos gamintojų produkcijos atstovė Lietuvoje. „Repulsus“ gali pasiūlyti gausų veterinarinių medikamentų, vakcinų, biocidų, higieninių tepalų, pašarų papildų, laižalų, kombinuotų pašarų, pašarinių žaliavų, veterinarinių instrumentų ir kitų prekių pasirinkimą. Ilgametę patirtį turintys veterinarijos gydytojai-vadybininkai visuomet patars ir padės išsirinkti.

Šiuo metu įmonė tiekia prekes Lietuvos ir Latvijos veterinarijos vaistinėms, gydykloms, veterinarijos gydytojams, galvijų, kiaulių, triušių, paukščių augintojams, ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms, pašarų gamybos įmonėms.

Išvystyta logistika Lietuvoje ir Latvijoje leidžia gabenti užsakytas prekes į klientų nurodytą vietą. Prekes taip pat galima įsigyti ir aštuoniuose filialuose – veterinarijos vaistinėse.

 

·Kombinuotų pašarų gamyba mobiliu malūnu malant arba traiškant grūdus.

Įmonė teikia kombinuotųjų pašarų gamybos mobiliu malūnu malant arba traiškant grūdus ūkininko ūkyje paslaugą. Grudų malimo arba traiškymo metu įterpiami kliento pasirinkti pašarų papildai ir pašarinės žaliavos. Tokiu būdu gaminami kombinuotieji pašarai leidžia tiksliausiai subalansuoti racioną ir ūkininkavimo procese pasiekti aukštesnius produkcijos kokybinius rodiklius. Patyrę veterinarijos gydytojai, atsižvelgę į ūkininko pageidavimus, auginamus gyvulius bei gaminamą produkciją, visada pakonsultuos kokius papildus ir pašarines žaliavas pasirinkti gaminant kombinuotus pašarus.

Mobilus malūnas ūkininkui padeda pašarų gamybos procese. Transporterio pagalba malūnas pats susitraukia malamas žaliavas ir pagamintus kombinuotus pašarus supila į jų saugyklas. Toksai kombinuotųjų pašarų gamybos būdas taupo laiką, darbo jėgą, yra ekonomiškas.

 

 

·Konsultacijos gyvūnų šėrimo ir laikymo klausimais.

 

·Smulkių gyvūnų gydymas, vakcinacija.

 

·Užsakytų prekių pristatymas kliento nurodytu adresu.*